ПРО КОМПАНІЮ

Привіт! Мене звуть Оксана Вигонюк, я директор рекрутингової агенції «Best CV».

Я займаюся пошуком і підбором персоналу для різних компаній вже більше 15-ти років. У нашій компанії я зібрала команду рекрутерів, які вміють швидко і ефективно працювати на результат. Наші фахівці мають різні профільні освіти, досвід роботи штатними ейчарами, але, найголовніше, вони люблять свою роботу! Нам цікаво шукати і знаходити кращих з кращих!

Наші клієнти – це різні компанії, які працюють в будівельній, виробничій, торговельній та інших сферах. Основні причини, за якими звертаються до нас клієнти, це необхідність закрити складні вакансії в найкоротші терміни з використанням прямого пошуку, або необхідність розвантажити керівника від пошуку персоналу, провести первинний пошук та відбір кандидатів. Для нас в роботі важливо партнерство з клієнтом, поважливе ставлення до кандидатів, дотримання всіх домовленостей.

Якщо Ви активно розвиваєтеся або створюєте старт-ап проект і Вам необхідно набрати команду, посилити штат новими кваліфікованими фахівцями – звертайтеся! Ми покажемо перших відібраних кандидатів через 3-5 робочих днів. Впевнені, що зможемо побачити будь-яку вакансію очима клієнта, і дати необхідний результат!

Директор Best CV