ПІДБІР БУХГАЛТЕРА НА ДІЛЯНКУ

Досвід підбору персоналу понад 18 років

Власна база перевірених кандидатів на посаду бухгалтера

Гарантія безкоштовної заміни

Ціна за підбір

– один дохід на місяць

ПІДБІР БУХГАЛТЕРА ВІД РЕКРУТИНГОВОГО АГЕНТСТВА "BEST CV"

Підбір Бухгалтера базується на вимогах до посади, які можуть варіюватися залежно від конкретної компанії та сфери діяльності, але існують деякі загальні характеристики та вимоги:

 1. Освіта:
  Головний бухгалтер повинен мати повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).
 2. Досвід роботи на певній ділянці: Ведення первинної документації, бухгалтер на ділянку обчислення заробітної плати, бухгалтер з калькуляції і т.д.
 3. Знання законодавства України:
  Закони України; Укази Президента України, постанови, розпорядження, рішення Кабінету Міністрів України, Національного банку України, Державної податкової адміністрації України з питань правових засад регулювання господарської діяльності підприємства;
  Стандарти бухгалтерського обліку;
  Нормативно-правові акти Міністерства фінансів України щодо порядку ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності,
  Методичні документи міністерства та інших центральних органів виконавчої влади щодо галузевих особливостей застосування стандартів бухгалтерського обліку; основи технології виробництва продукції, порядок оформлення операцій і організацію документообігу за розділами обліку, форми та порядок розрахунків, порядок приймання, зарахування на баланс, зберігання і витрат коштів, товарно-матеріальних та інших цінностей; правила проведення інвентаризацій активів та зобов’язань; економіку, організацію виробництва, праці та управління; податкову справу; основи цивільного права; трудове, фінансове, господарське законодавство.

ЗАМОВИТИ ПІДБІР БУХГАЛТЕРА

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПІДБОРУ БУХГАЛТЕРА

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО РЕКРУТИНГОВОГО АГЕНТСТВА «BEST CV» ДЛЯ ПІДБОРУ БУХГАЛТЕРА?

Рекрутингове агентство “Best CV” спеціалізується на підборі фахівців у сфері бухгалтерії, що гарантує високий рівень розуміння вимог та потреб цієї конкретної галузі. Наше Агентство має доступ до обширної бази даних досвідчених бухгалтерів, що дозволяє забезпечити швидкий та якісний підбір кандидатів для вашої компанії.

Фахівці “Best CV” використовують ефективні методи підбору бухгалтерів, такі як оцінка компетенцій, ассесмент-центри та інші інструменти, що забезпечує відповідність кандидатів унікальним потребам вашої Компанії.

Рекрутингове агентство надає гарантії щодо якості підібраних кандидатів, що зменшує ризики та забезпечує успішність нового співробітника.

ЗАМОВИТИ ПІДБІР БУХГАЛТЕРА