підбір проектувальника ОВіК

Підбір інженера-проектувальника

Рекрутингова агенція Best CV спеціалізується на підборі технічних фахівців, інженерів та керівників у сфері виробництва та будівництва. Наші рекрутери підбирали інженерів у провідні проектно-монтажні та будівельні компанії України. У нашій базі кандидатів є найкращі спеціалісти будівельної сфери України: ГІПи, ГАПи, архітектори, кошторисники, інженери ВТВ, начальники проектного відділу, проектувальники ОВіК, проектувальники ВК, проектувальники ТМ, проектувальники ЕМ, світлотехніки та ін.

Підбір проектувальника ОВіК

Робота наших рекрутерів починається зі знайомства з компанією, визначення на які проектні об’єкти наймається інженер. Існують відмінності в проектуванні систем цивільного та промислового будівництва. У цивільному будівництві акцентується увага на системах опалення (водяне опалення на різних приладах, системи «тепла підлога») і кондиціюванні.

Щодо виробничих об’єктів, то система вентиляції виходить на перше місце. Тому при підборі інженера ОВІК для проектування виробничих об’єктів оцінюється досвід роботи та рівень об’єктів, які фахівець проектував на попередніх місцях роботи: складські приміщення, виробничі цехи, паркування, «чисті приміщення», медичні установи, торгівельні центри та ін.

проектувальник

Необхідні технічні знання та навички проектувальника ОВіК:

  • аеродинамічний розрахунок системи вентиляції (розрахунок продуктивності вентиляційної системи. Баланс притоку та витяжки. Повітрообмін у приміщеннях);
  • розрахунок елементів вентиляційної установки (нагрівачі, охолоджувачі, зволожувачі);
  • розрахунок тепловтрат;
  • розрахунок та вибір теплових насосів, приладів опалення/кондиціювання;
  • знання ПЗ AutoCAD, Revit та ін;
  • навички підбору обладнання;
  • досвід розробки документації на різних стадіях П та РД, проведення авторського нагляду.

Співпраця з рекрутинговою агенцією Best CV прискорить підбір інженера-проектувальника ОВіК у вашу компанію. Щоб підібрати кваліфікованого фахівця на посаду інженера-проектувальника ОВіК, наші рекрутери перевірять не тільки Hardskills, а також Softskill (комунікативні навички, уміння працювати в команді тощо).

Замовити підбір Інженера-проектувальника

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *