продакт менеджер

Підбір продакт-менеджера для успішного розвитку бізнесу

Підбір продакт-менеджера – це важливий етап для будь-якої компанії, яка прагне до інновацій та успіху на ринку. У світі, де конкуренція стає все більш жорсткою, правильно обрана команда продакт менеджерів може стати визначальним фактором у досягненні стратегічних цілей.

Продакт-менеджер – це професіонал, який відповідає за керування продуктом від ідеї до його впровадження на ринку. Основна робота продакт-менеджера полягає в створенні продукту, який привертає увагу користувачів і приносить компанії прибуток. Саме тому ця професія потребує різноманітних навичок та відповідальності. Від продакт-менеджера вимагається бути трохи дослідником, аналітиком, дизайнером, маркетологом і, безумовно, відмінним менеджером. Важливо не лише розробляти візію продукту, а й вміти ефективно її презентувати: спочатку команді керівництва компанії, а потім і кінцевому користувачеві.

Ключові показники ефективності (KPI) є важливим інструментом для вимірювання успішності продакт-менеджера. 

Ось кілька основних KPI для цієї посади:
1. загальний оборот продукції за встановлений період;
2. маржа продукту – різниця між вартістю його виробництва/купівлі та ціною реалізації на ринку;
3. коефіцієнт повернення маркетингових інвестицій (ROMI) – рентабельність витрат, що пішли на рекламне просування, SEO, створення сайту та ін;
4. показник відповідності заявленому бюджету;
5. коефіцієнт пенетрації – доля закупівель товару певної компанії серед загальної кількості купленої продукції;
6. кількість покупок товару, послуги, підписки користувачами за аналізований період;
7. кількість клієнтів, які відвідали сайт компанії та вчинили цільову дію;
8. кількість людей, які після покупки порекомендували послугу своїм друзям.

пошук персоналу в компанії

Компетентний продакт-менеджер сприяє стійкому отриманню прибутку від реалізації продуктів. Він забезпечує постійне залучення клієнтів і збереження вже наробленої бази споживачів. Власники бізнесу самі визначають, які параметри KPI для них є пріоритетними і зосереджують на них особливу увагу.

Рекрутери Best CV володіють великим досвідом у підборі висококваліфікованих фахівців, зокрема продакт-менеджерів. Існує кілька переконливих причин, чому краще замовити підбір продакт-менеджера в нашому агентстві:
1. Експертність в галузі: Рекрутери кадрового агентства Best CV розуміють усі тонкощі та вимоги, які ставляться перед продакт-менеджером, і можуть ефективно відібрати кандидатів, які відповідають вашим потребам.
2. Швидкість та ефективність: За допомогою внутрішніх ресурсів, бази кандидатів та мережі контактів, рекрутери можуть забезпечити швидкий та ефективний підбір претендентів, що зекономить ваш час.
3. Гарантія якості: Запровадження високих стандартів підбору гарантує, що ви отримаєте кваліфікованих та досвідчених фахівців.

Правильно підібраний продакт-менеджер може визначити успіх вашого продукту. Замовляючи підбір в рекрутинговому агентстві Best CV, ви отримуєте можливість скористатися досвідом і експертністю у галузі підбору персоналу, щоб забезпечити максимальний успіх вашого бізнесу.

Замовити підбір Продакт-менеджера

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *